Угода Користувача

 Дана Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів та сервісів сайту www.vr.zp.ua (далі — «Сайт») і є публічної офертою.

«ФОП Новіков Р.С.» (Далі – Продавець), з одного боку, і будь-яка особа незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), яка прийняла (акцептувати) дана пропозиція (далі – Покупець), з іншої сторони, далі разом – сторони , а кожен окремо – Сторона, уклали цей договір публічної оферти (далі – договір), адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією продавця укласти з Покупцем договір купівлі-продажу Товарів дистанційним способом в інтернет-магазині www.vr.zp.ua про наступне.

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Договір є договором публічної оферти (згідно зі ст. 633, 641 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. Покупець підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма умовами цього Договору в повному обсязі шляхом його акцепту (прийняття умов), без підпису письмового примірника Договору Сторонами.

1.3. Будь-яке з наступних дій вважається акцептом цього договору публічної оферти:

– оформлення Замовлення на веб-сайті інтернет-магазину Продавця;

– оплата Замовлення на умовах і в порядку, визначених цим Договором та на відповідних сторінках веб-сайту Продавця;

1.4. Якщо Замовник не згоден з умовами Договору, він не має права укладати цей Договір, а також не має права купувати Товар за цим Договором.

 

 1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

«Акцепт» – прийняття Покупцем пропозиції продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено на веб-сайті інтернет-магазину Продавця, шляхом додавання його в віртуальну корзину і відправлення (оформлення) Замовлення і / або його оплати (в залежності, що відбувається раніше).

«Сайт» – веб-сайт інтернет-магазину Продавця www.vr.zp.ua.

«Договір публічної оферти» – публічній договір, зразок которого розміщеній на веб-сайті www.vr.zp.ua,! Застосування которого є обов’язковим для всіх Покупців, что містіть пропозіцію Продавця про придбання Товару, зображення которого Розміщено на веб-сайті Продавця , спрямованостей невизначенності колу осіб, в тому чіслі покупця.

«Законодавство» – чинне законодавство України, яке може бути застосоване до правовідносин, пов’язаних з виконанням і / або випливають з виконання описаних в цьому Договорі зобов’язань.

«Замовлення» – належним чином оформлена і розміщена на сайті Продавця заявка Покупця на купівлю Товарів.

«Компанія-перевізник» – будь-яка служба доставки, яка виконує доставку товарів в інші міста України.

«Покупець» – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним українським законодавством, яке відвідало Сайт www.vr.zp.ua.ua і яка має намір придбати той чи інший товар.

«Продавець» – «ФОП Новіков Р.С.», юридична особа, зареєстрована і здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, код ЄДРПОУ 2820908254.

«Товар» – предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супутні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), про придбання якого на Веб-сайті інтернет-магазину розміщено пропозицію продавця.

 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці сайту www.vr.zp.ua, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, купити Товар і заплатити за нього гроші.

3.2. Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною або удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску або обману.

3.3. Цей договір поширюється на всі види товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Продавець зобов’язаний:

– виконувати умови даного Договору;

– виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;

– передати покупцеві товар згідно обраного зразка на відповідній сторінці сайту www.vr.zp.ua, оформленого замовлення і умов цього Договору;

– перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки на складі.

4.2. Продавець має право:

– в односторонньому порядку призупинити продаж Товару за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

4.3. покупець зобов’язаний:

– своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору;

– ознайомитися з інформацією про товар, розміщеної на веб-сайті Продавця;

4.4. Покупець має право:

– оформити замовлення на відповідній сторінці сайту www.vr.zp.ua;

– вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

 

 1. ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ

5.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці сайту www.vr.zp.ua.ua шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину.

5.2. Термін формування Замовлення до 2 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо Замовлення відправлений у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

5.3. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі товар опис / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

5.4. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.

5.5. В случае аннулирования полностью или частично предоплаченного Заказа стоимость аннулированного Товара возвращается Продавцом Покупателю способом, которым Товар был оплачен.

5.6. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

5.7. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

5.8. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки (далі – «Компанія-перевізник») повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

 

 1. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на Сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 7 цього Договору.

6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури товару.

6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:

– за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передоплати).

– післяплатою при отриманні Замовлення в представництві Компанії перевізника, зокрема, ТОВ «Нова Пошта».

– будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

6.4. Оплата послуг здійснюється в національній валюті України.

6.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

6.6. Ціна Товару, зазначена на веб-сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов’язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов’язаний перерахувати грошові кошти.

 

 1. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

7.1  Покупець отримує товар за допомогою доставки або отримує його особисто (самовивезення). Порядок оплати і отримання вказаний на відповідній сторінці сайту www.vr.zp.ua.

7.2. При доставці товарів в інші міста України, виконуваної Компаніями-перевізниками, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

7.3. Факт отримання товару і відсутність претензій до якості товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним розкладом в товарно-транспортної накладної, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку Продавець гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченої Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.

7.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару по необґрунтованих причин, в тому числі при доставці кур’єром компанії-перевізника, товар повертається продавцю. Повернення коштів у разі відсутності Покупця за адресою доставки або відмови Покупця від Товару здійснюється відповідно до п. 8.2.3. розділу 8 цього Договору.

Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з’ясувати по контактними даними, розміщеним на веб-сайті Продавця.

 

 1. ОБМІН, ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ЗАСОБІВ

8.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначеними у відповідному розділі на веб-сайті www.vr.zp.ua .

8.2. Обмін або повернення товару належної якості:

8.2.1. Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця протягом 14 днів з дня покупки. Обмін Товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковку, а також розрахунковий документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

8.2.2. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати цей Договір, відмовитися від Товару і зажадати повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми.

8.2.3. При відмові Покупця від Товару згідно п. 8.2.2. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат продавця, пов’язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 7 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.

8.3. Обмін або повернення товару неналежної якості:

8.3.1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків Товару, Покупець має право повернути Товар неналежної якості в порядку і в терміни, встановлені законодавством, цим Договором, гарантійним талоном.

8.3.2. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця причин.

8.3.3. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на веб-сайті опису не є ознакою неналежної якості. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки товару. Отриманий товар повинен відповідати опису на веб-сайті.

8.3.4. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

8.3.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають розгляду, і, в разі їх обгрунтованості, задоволенню протягом 7 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги і отримання Товару неналежної якості Продавцем.

8.4. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою.

 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

9.2. У разі виникнення суперечок, пов’язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з покупця, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії – 7 (сім) календарних днів з дати її отримання. По спорах у зв’язку зі стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

9.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення суперечок, розбіжностей або вимог, що виникають з цього Договору або в зв’язку з ним, виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до відповідного суду згідно матеріального і процесуального права України.

9.4. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

9.5. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

 

 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

10.1. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень і т.д.).

10.2. Власним акцептуванням Договору на веб-сайті www.vr.zp.ua і відповідно до положень «Угоди на обробку персональних даних», розміщеної на веб-сайті Продавця за адресою: www.vr.zp.ua, Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку власних персональних даних з подальшою метою: дані, які стають відомі використовуватися в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, передача телекомунікаційними засобами зв’язку (по електронній пошті, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій , інформації про акції, розіграшів або будь-який інший інформації про діяльність Сайту www.vr.zp.ua.

Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті номер.

10.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Продавець зобов’язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).

10.4. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.

10.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

10.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача веб-сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

10.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

 

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

11.1. Товар Інтернет-магазину і сервіси на веб-сайті Продавця можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

11.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.3. Форс-мажорні обставини

11.3.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов’язань, за винятком зобов’язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза контролем такої сторони, настали після укладення цього Договору, носять непередбачуваний і невідворотний характер.

11.3.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов’язань за цим Договором у зв’язку з настанням форс-мажорних обставин, повинна негайно проінформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

11.4. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

11.5. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору з попередньою публікацією його на веб-сайті інтернет-магазину.

 

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами даної Угоди й безумовно ухвалює їх.